Calendari de LIGA 2ª DIV. MASCULINA - LEVERADE
Jornada 1 (05/10/19 – 06/10/19)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure Molina Voley ImpactoVisualSur La Boca te Lía - Murcia Norte | Diu, 06/10/2019 10:00 GMT+1 MOLINA - Polideportivo El Romeral 1 | 132025192525212025‐‐ | Diu, 06/10/2019 10:00 GMT+1 MOLINA - Polideportivo El Romeral 1 |
Veure C.V. AGUILAS ELIOCROCA | Diu, 06/10/2019 12:00 GMT+1 AGUILAS - Pab. Diego Calvo valera | 03152520251825‐‐‐‐ | Diu, 06/10/2019 12:00 GMT+1 AGUILAS - Pab. Diego Calvo valera |
Veure BELICH FORTUNA | Diu, 06/10/2019 17:30 GMT+1 S. JAVIER - IES. Ruiz de Alda, Calle Isaac Peral | 03162513252025‐‐‐‐ | Diu, 06/10/2019 17:30 GMT+1 S. JAVIER - IES. Ruiz de Alda, Calle Isaac Peral |
Veure Club Voleibol Mula descansa |
Jornada 2 (19/10/19 – 20/10/19)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure Club Voleibol Mula C.V. AGUILAS | Diu, 20/10/2019 11:00 GMT+1 MULA - Pabellón Javi García, Calle Santa Teresa Jornet | 312521252017252624‐‐ | Diu, 20/10/2019 11:00 GMT+1 MULA - Pabellón Javi García, Calle Santa Teresa Jornet |
Veure ELIOCROCA Molina Voley ImpactoVisualSur | Diu, 20/10/2019 12:00 GMT+1 LORCA - Complejo Deportivo Felipe VI, C/ Juan Antonio Dimas | 30252325202517‐‐‐‐ | Diu, 20/10/2019 12:00 GMT+1 LORCA - Complejo Deportivo Felipe VI, C/ Juan Antonio Dimas |
Veure La Boca te Lía - Murcia Norte BELICH | Diu, 20/10/2019 12:00 GMT+1 CABEZO - Pab. Cabezo De Torres, Calle Rambla del Carmen, Murcia | 312513251920252511‐‐ | Diu, 20/10/2019 12:00 GMT+1 CABEZO - Pab. Cabezo De Torres, Calle Rambla del Carmen, Murcia |
Veure descansa FORTUNA |
Jornada 3 (26/10/19 – 27/10/19)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure Molina Voley ImpactoVisualSur Club Voleibol Mula | Dis, 26/10/2019 16:00 GMT+1 MOLINA - Consuelo Campoy Romeral 3 | 30251925202519‐‐‐‐ | Dis, 26/10/2019 16:00 GMT+1 MOLINA - Consuelo Campoy Romeral 3 |
Veure FORTUNA La Boca te Lía - Murcia Norte | Dis, 26/10/2019 18:00 GMT+1 FORTUNA - Pab. Mun. Sierra de la Pila, C/ Diario la Opinión | 312515222525192519‐‐ | Dis, 26/10/2019 18:00 GMT+1 FORTUNA - Pab. Mun. Sierra de la Pila, C/ Diario la Opinión |
Veure BELICH ELIOCROCA | Dim, 29/10/2019 20:30 GMT+1 S. JAVIER - IES. Ruiz de Alda, Calle Isaac Peral | 03222523251325‐‐‐‐ | Dim, 29/10/2019 20:30 GMT+1 S. JAVIER - IES. Ruiz de Alda, Calle Isaac Peral |
Veure C.V. AGUILAS descansa |
Jornada 4 (09/11/19 – 10/11/19)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure Club Voleibol Mula BELICH | Diu, 10/11/2019 12:30 GMT+1 MULA - Pabellón Javi García, Calle Santa Teresa Jornet | 131725202525231125‐‐ | Diu, 10/11/2019 12:30 GMT+1 MULA - Pabellón Javi García, Calle Santa Teresa Jornet |
Veure ELIOCROCA FORTUNA | Diu, 17/11/2019 12:00 GMT+1 LORCA - Pab de Las Alamedas, Calle Lorca 29 | 3224262519212525161513 | Diu, 17/11/2019 12:00 GMT+1 LORCA - Pab de Las Alamedas, Calle Lorca 29 |
Veure C.V. AGUILAS Molina Voley ImpactoVisualSur | Diu, 17/11/2019 12:30 GMT+1 AGUILAS - Pab. Diego Calvo valera | 03162510251925‐‐‐‐ | Diu, 17/11/2019 12:30 GMT+1 AGUILAS - Pab. Diego Calvo valera |
Veure descansa La Boca te Lía - Murcia Norte |
Jornada 5 (23/11/19 – 24/11/19)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure La Boca te Lía - Murcia Norte ELIOCROCA | Dis, 23/11/2019 18:45 GMT+1 ESPINARDO - Pab. Municipal de Espinardo | 03283019252025‐‐‐‐ | Dis, 23/11/2019 18:45 GMT+1 ESPINARDO - Pab. Municipal de Espinardo |
Veure BELICH C.V. AGUILAS | Diu, 24/11/2019 17:30 GMT+1 S. JAVIER - IES. Ruiz de Alda, Calle Isaac Peral | 3025625232521‐‐‐‐ | Diu, 24/11/2019 17:30 GMT+1 S. JAVIER - IES. Ruiz de Alda, Calle Isaac Peral |
Veure FORTUNA Club Voleibol Mula | Dij, 28/11/2019 21:30 GMT+1 FORTUNA - Pab. Mun. Sierra de la Pila, C/ Diario la Opinión | 30252125202511‐‐‐‐ | Dij, 28/11/2019 21:30 GMT+1 FORTUNA - Pab. Mun. Sierra de la Pila, C/ Diario la Opinión |
Veure Molina Voley ImpactoVisualSur descansa |
Jornada 6 (07/12/19 – 08/12/19)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure C.V. AGUILAS FORTUNA | Dis, 07/12/2019 18:00 GMT+1 AGUILAS - Pab. Diego Calvo valera | 03192520251725‐‐‐‐ | Dis, 07/12/2019 18:00 GMT+1 AGUILAS - Pab. Diego Calvo valera |
Veure Club Voleibol Mula La Boca te Lía - Murcia Norte | Dis, 07/12/2019 18:00 GMT+1 MULA - Pabellón Javi García, Calle Santa Teresa Jornet | 031825025025‐‐‐‐ | Dis, 07/12/2019 18:00 GMT+1 MULA - Pabellón Javi García, Calle Santa Teresa Jornet |
Veure Molina Voley ImpactoVisualSur BELICH | Dis, 14/12/2019 16:00 GMT+1 MOLINA - Pab. Serrerías | 30252026242516‐‐‐‐ | Dis, 14/12/2019 16:00 GMT+1 MOLINA - Pab. Serrerías |
Veure descansa ELIOCROCA |
Jornada 7 (21/12/19 – 22/12/19)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure La Boca te Lía - Murcia Norte C.V. AGUILAS | Dis, 21/12/2019 17:00 GMT+1 CABEZO - Pab. Cabezo De Torres, Calle Rambla del Carmen, Murcia | 30251525232522‐‐‐‐ | Dis, 21/12/2019 17:00 GMT+1 CABEZO - Pab. Cabezo De Torres, Calle Rambla del Carmen, Murcia |
Veure FORTUNA Molina Voley ImpactoVisualSur | Diu, 22/12/2019 12:00 GMT+1 FORTUNA - Pab. Mun. Sierra de la Pila, C/ Diario la Opinión | 3025232582518‐‐‐‐ | Diu, 22/12/2019 12:00 GMT+1 FORTUNA - Pab. Mun. Sierra de la Pila, C/ Diario la Opinión |
Veure ELIOCROCA Club Voleibol Mula | Diu, 16/02/2020 12:30 GMT+1 LORCA - Complejo Deportivo Felipe VI, C/ Juan Antonio Dimas | 30251325172520‐‐‐‐ | Diu, 16/02/2020 12:30 GMT+1 LORCA - Complejo Deportivo Felipe VI, C/ Juan Antonio Dimas |
Veure BELICH descansa |
Jornada 8 (04/01/20 – 05/01/20)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure FORTUNA BELICH | Dis, 11/01/2020 17:00 GMT+1 FORTUNA - Pab. Mun. Sierra de la Pila, C/ Diario la Opinión | 30251925102510‐‐‐‐ | Dis, 11/01/2020 17:00 GMT+1 FORTUNA - Pab. Mun. Sierra de la Pila, C/ Diario la Opinión |
Veure La Boca te Lía - Murcia Norte Molina Voley ImpactoVisualSur | Dis, 11/01/2020 17:00 GMT+1 ESPINARDO - Pab. Municipal de Espinardo | 322515202525191725158 | Dis, 11/01/2020 17:00 GMT+1 ESPINARDO - Pab. Municipal de Espinardo |
Veure ELIOCROCA C.V. AGUILAS | 30250250250‐‐‐‐ | ||
Veure descansa Club Voleibol Mula |
Jornada 9 (18/01/20 – 19/01/20)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure BELICH La Boca te Lía - Murcia Norte | Dis, 18/01/2020 17:30 GMT+1 S. JAVIER - IES. Ruiz de Alda, Calle Isaac Peral | 03162524262225‐‐‐‐ | Dis, 18/01/2020 17:30 GMT+1 S. JAVIER - IES. Ruiz de Alda, Calle Isaac Peral |
Veure Molina Voley ImpactoVisualSur ELIOCROCA | Dis, 18/01/2020 20:00 GMT+1 MOLINA - Consuelo Campoy Romeral 3 | 2325131725252318251719 | Dis, 18/01/2020 20:00 GMT+1 MOLINA - Consuelo Campoy Romeral 3 |
Veure C.V. AGUILAS Club Voleibol Mula | 03025025025‐‐‐‐ | ||
Veure FORTUNA descansa |
Jornada 10 (25/01/20 – 26/01/20)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure La Boca te Lía - Murcia Norte FORTUNA | Diu, 26/01/2020 12:00 GMT+1 ESPARRAGAL Polideportivo municipal, Calle Campillo | 2322252521182525181719 | Diu, 26/01/2020 12:00 GMT+1 ESPARRAGAL Polideportivo municipal, Calle Campillo |
Veure Club Voleibol Mula Molina Voley ImpactoVisualSur | Diu, 26/01/2020 12:30 GMT+1 MULA - Pabellón Javi García, Calle Santa Teresa Jornet | 133028132517251425‐‐ | Diu, 26/01/2020 12:30 GMT+1 MULA - Pabellón Javi García, Calle Santa Teresa Jornet |
Veure ELIOCROCA BELICH | Div, 14/02/2020 20:00 GMT+1 LORCA - Complejo Deportivo Felipe VI, C/ Juan Antonio Dimas | 30251025112520‐‐‐‐ | Div, 14/02/2020 20:00 GMT+1 LORCA - Complejo Deportivo Felipe VI, C/ Juan Antonio Dimas |
Veure descansa C.V. AGUILAS |
Jornada 11 (01/02/20 – 02/02/20)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure FORTUNA ELIOCROCA | Dis, 01/02/2020 17:30 GMT+1 FORTUNA - Pab. Mun. Sierra de la Pila, C/ Diario la Opinión | 311825252025222522‐‐ | Dis, 01/02/2020 17:30 GMT+1 FORTUNA - Pab. Mun. Sierra de la Pila, C/ Diario la Opinión |
Veure BELICH Club Voleibol Mula | Diu, 02/02/2020 17:30 GMT+1 S. JAVIER - IES. Ruiz de Alda, Calle Isaac Peral | 312325252025202521‐‐ | Diu, 02/02/2020 17:30 GMT+1 S. JAVIER - IES. Ruiz de Alda, Calle Isaac Peral |
Veure Molina Voley ImpactoVisualSur C.V. AGUILAS | 30250250250‐‐‐‐ | ||
Veure La Boca te Lía - Murcia Norte descansa |
Jornada 12 (08/02/20 – 09/02/20)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure Club Voleibol Mula FORTUNA | Diu, 09/02/2020 12:00 GMT+1 MULA - Pabellón Javi García, Calle Santa Teresa Jornet | 03202515251625‐‐‐‐ | Diu, 09/02/2020 12:00 GMT+1 MULA - Pabellón Javi García, Calle Santa Teresa Jornet |
Veure ELIOCROCA La Boca te Lía - Murcia Norte | Diu, 09/02/2020 12:00 GMT+1 LORCA - Pab de Las Alamedas, Calle Lorca 29 | 3225232225251918251512 | Diu, 09/02/2020 12:00 GMT+1 LORCA - Pab de Las Alamedas, Calle Lorca 29 |
Veure C.V. AGUILAS BELICH | 03025025025‐‐‐‐ | ||
Veure descansa Molina Voley ImpactoVisualSur |
Jornada 13 (22/02/20 – 23/02/20)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure BELICH Molina Voley ImpactoVisualSur | Diu, 16/02/2020 10:00 GMT+1 S. JAVIER - IES. Ruiz de Alda, Calle Isaac Peral | 03212524262325‐‐‐‐ | Diu, 16/02/2020 10:00 GMT+1 S. JAVIER - IES. Ruiz de Alda, Calle Isaac Peral |
Veure La Boca te Lía - Murcia Norte Club Voleibol Mula | Diu, 23/02/2020 12:00 GMT+1 ESPINARDO - Pab. Municipal de Espinardo | 312325252225122516‐‐ | Diu, 23/02/2020 12:00 GMT+1 ESPINARDO - Pab. Municipal de Espinardo |
Veure FORTUNA C.V. AGUILAS | 30250250250‐‐‐‐ | ||
Veure ELIOCROCA descansa |
Jornada 14 (07/03/20 – 08/03/20)
Equip | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|
Veure Club Voleibol Mula ELIOCROCA | Dis, 07/03/2020 18:30 GMT+1 MULA - Pabellón Javi García, Calle Santa Teresa Jornet | ‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐ | Dis, 07/03/2020 18:30 GMT+1 MULA - Pabellón Javi García, Calle Santa Teresa Jornet |
Veure Molina Voley ImpactoVisualSur FORTUNA | Diu, 08/03/2020 10:30 GMT+1 MOLINA - Consuelo Campoy Romeral 3 | 03202520252325‐‐‐‐ | Diu, 08/03/2020 10:30 GMT+1 MOLINA - Consuelo Campoy Romeral 3 |
Veure C.V. AGUILAS La Boca te Lía - Murcia Norte | 03025025025‐‐‐‐ | ||
Veure descansa BELICH |